Wyjazdy

Organizujemy i pomagamy w organizacji programów studyjnych i kulturoznawczych do Indii i krajów leżących w obszarze w promieniowania kultury indyjskiej: Nepalu, Sri Lanki i Tajlandii. Nadrzędnym celem tej naszej działalności jest tworzenie warunków do pogłębiania rozumienia indyjskiej kultury i jej wartości poprzez bezpośrednią umożliwianie interakcji z uczonymi, artystami i joginami Indii i czerpanie inspiracji u samego źródła z ich wiedzy i twórczości, dzięki czemu programy wyjazdowe wspierane przez nas stają się zawsze niepowtarzalnym doświadczeniem zarówno dla uczestników jak i organizatorów i otwierają szerokie możliwości eksploracji innych spojrzeń na rzeczywistość. 

Wyjazd w Małe Himalaye - Garhwal i Kumaon

24 października - 9 listopada 2019 (17 dni)
Delhi – Rishikesh – Deoprayag – Rudraprayag – Gwaldam – Kausani – Bageshwar – Munsiyari – Bhuvneshwar – Chakouri – Jageshwar – Binsar – Almora – Ranikhet – Corbett National Park – Delhi

W dniach od 24 października do 9 listopada zapraszamy na ekscytujący wyjazd w tak zwane Małe Himalaje, czyli Garhwal i Kumaon. Autorem i opiekunem wyjazdu jest Amma Kandel władajaca biegle wieloma indyjskimi językami takimi jak Hindi, Sanskryt, Nepalski, Urdu i inne. Rezerwacje w Indiach i przejazdy organuzje biuro Tales from India Tours mające wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wycieczek w Indiach.

Zapraszam do także rodziny z dziećmi w wieku od dwunastu lat, dla których są przewidziane zniżki.