Świątynie i Święta Południa. Kulturoznawcza wyprawa do Indii. Luty 2024

Data: 
05/02/2023 to 24/02/2023
 

Rodzaj programu: Wyjazd kulturoznawczy do aśram i świątyń Południowych Indii. Jest to pogłębiony program przeprowadzonego wyjazdu w tym samym okresie w roku 2023, ale obejmujący wyłącznie Indie Południowe (Tamilnadu i Kerala), bez Varanasi. 

Wybrane elementy programu: Pobyt i medytacje w aśramie Sri Ramany Maharysziego, okrążenie świętej góry Arunaczali (góra Arunachala), wycieczka rowerowa, świątynie Południa, w tym Chidambaram, uczestniczenie w dwóch wielkich świętach: Thaipoosam (najważniejsze święto Południowych Indii) oraz Śiwaratri (jedno z najważniejszych świąt całych Indii), Auroville i Pondicherry, wybrzeża i plaże Oceanu Indyjskiego, wędrówka po górach Nilgiri, w tym wejście na szczyt Agastyakoodam (Agastyamalai, 1868 m. n.p.m.) na samym południu, pobyt w Kalady w Kerali przy miejscu urodzenia Śankaraczarji i wiele innych ciekawych miejsc i przybytków.Termin
: ok. 01.02.2024 (czw.) – 24.02.2024 (so.)

Czas trwani
a: ok. 23 dni.

Trasa
(ramowa): Chennai – Mahabalipuram – Kanchipuram - Tiruvannamalai – Pondicherry / Auroville – Chidambaram - Kumbakonam / Darasuram - Thanjavur - Tiruchirapalli - Madurai - Rameshwaram - Kanyakumari – góra Agastymalai (Agastyakoodam, pielgrzymka na szczyt góry) – Kalady (Kochin).

Ilość osób
: 6-16.

Szczegółowe informacje, pytania, zgłoszenia i zapisy

Warunki: Wyjazdy nie są wyjazdami turystycznymi ani komercyjnymi. Obowiązują zasady programów Fundacji Vivaswan. Organizatorzy mogą nie przyjąć zgłoszenia bez podania przyczyny. Wszystkie programy są w trakcie ich tworzenia i podlegają modyfikacjom i doprecyzowaniu. Po zgłoszeniu Uczestnicy dostaną ogólny plan, a przed wyjazdem - szczegółowy program z opisem programu na każdy dzień.

Zapisy otwierają się 12 miesięcy, a zamykają się na 3 miesiące przed datą rozpoczęcia każdego programu lub z dniem zebrania się grupy. Zakup biletów lotniczych następuje po ustaleniu z organizatorem / organizatorami konkretnego lotu. O wizy składać należy 1 miesiąc do 10 dni przed planowanym wylotem, już po zakupie biletów lotniczych. Wcześniejsze zgłoszenie może wpłynąć na koszt uczestnictwa.

Kroki zapisu: Zgłoszenie – zaliczka – zakup biletu (i ubezpieczenia, jeśli dotyczy) – wyrobienie wiz – wylot – realizacja programu.

KONTAKT
Formularz kontaktu
T
el. / whatsapp/telegram: +48 796341976 (preferencyjnie w godzinach 17:00-18:00, pn.-so.), 
e-mail: biuro@indiavivaswan.com
.

Zgłoszenie na wyjazd 

Serdecznie zapraszamy! Niech sprzyjają Wam indyjscy bogowie!

 

Kategoria: 
Programy
Wyjazdy